Direct naar de inhoud
Luckyboom Casino Logo

Leestijd 5 min • Laatst gecontroleerd 13 okt 2026

Luckyboom

Alles over Luckyboom Casino op één pagina

Een volledig overzicht van wat wij bieden: 375% tot €4.000 + 650 free spins als welkomstpakket, 7.600+ spellen en uitbetalingen vanaf €40. Hieronder leggen wij bonussen, spellen, betaalmethoden, support en de geldende limieten stap voor stap uit.

Claim 375% + 650 FS

Wat bieden wij bij Luckyboom Casino Nederland

Wie Luckyboom Casino Nederland zoekt, vindt bij ons een combinatie van een uitgebreid welkomstpakket, een ruime spellenbibliotheek en meerdere betaalopties onder één account. Ons welkomstaanbod loopt op tot 375% over de eerste 4 stortingen tot €4.000 plus 650 free spins, verdeeld over vier stortingen vanaf €20 à €30. Daarnaast draaien wij op 7.600+ spellen van tientallen providers, bieden wij live tafels, en verwerken wij stortingen en opnames via kaarten, bankoverschrijving en crypto.

  • Welkomstbonus: 375% tot €4.000 + 650 free spins over 4 stortingen, zie onze bonusvoorwaarden
  • Spelaanbod: 7.600+ spellen inclusief live casino, via het casino-overzicht
  • Betalen: Visa, Mastercard, bankoverschrijving, Bitcoin, Ethereum en Tether, zie onze betaalmethoden
  • Support: live chat en e-mail, 24/7 bereikbaar
  • Limieten: minimale storting €20, minimale opname €40, kaartopnames tot €5.000 per transactie
Luckyboom

Bonussen, spellen en betalen in samenhang

Ons welkomstpakket bestaat uit vier stortingsbonussen: 100% tot €1.250 + 200 free spins, 75% tot €750 + 150 free spins, 50% tot €1.000 + 100 free spins en 150% tot €1.000 + 200 free spins. Casinobonussen kennen een inzetvereiste van 40x, worden binnen 7 dagen ingezet en de free spins binnen 3 dagen. Winsten uit een ingezette stortingsbonus zijn gemaximeerd op 10x het bonusbedrag.

Spellen en providers

De 7.600+ spellen komen van providers als Pragmatic Play, Play'n Go, Hacksaw Gaming en Relax Gaming, aangevuld met 840+ live tafels van onder meer Pragmatic Play Live en Ezugi. Daarnaast draait er een sportsbook met pre-match en live weddenschappen op dezelfde balans.

Stortingen vanaf €20 verlopen via Visa, Mastercard, bankoverschrijving of crypto; opnames worden binnen 2 dagen beoordeeld, met een minimum van €40 en een limiet van €5.000 per kaarttransactie. Support staat 24/7 klaar via live chat en e-mail voor vragen over bonus, storting of opname.

Luckyboom

Belangrijkste cijfers in één tabel

Onderstaande tabel zet de kerngegevens van ons aanbod naast elkaar, zodat de belangrijkste voorwaarden in één oogopslag duidelijk zijn.

OnderdeelGegeven
Welkomstbonus375% tot €4.000 + 650 free spins (4 stortingen)
Inzetvereiste casino40x
Minimale storting€20
Minimale opname€40
Opnamelimiet kaart€5.000 per transactie
Verwerkingstijd opnameBinnen 2 dagen beoordeeld
Spelaanbod7.600+ spellen
SupportLive chat en e-mail, 24/7

Deze cijfers laten zien dat ons aanbod draait om een ruim welkomstpakket, een breed spelaanbod en duidelijke stortings- en opnamelimieten.

Luckyboom

Naast het welkomstpakket lopen er doorlopende acties zoals de Weekend Chill (50% tot €200, vrijdag en zaterdag, vanaf €50 storting, 40x inzetvereiste) en dagelijkse cashback van 1% tot 15% afhankelijk van VIP-niveau, uitgekeerd zonder inzetvereiste om 01:00 UTC. Wie liever op het sportaanbod inzet, krijgt een apart welkomstpakket tot €1.200 over de eerste 3 stortingen met een inzetvereiste van 10x. Zo is er voor zowel casino- als sportliefhebbers een eigen bonusstructuur met eigen voorwaarden.

Op het gebied van spellen combineren wij klassieke slots, Megaways, Hold and Win-titels en jackpotspellen met een live casino van 840+ tafels, en een sportsbook voor pre-match en live weddenschappen. Demo-spel is bij veel slots beschikbaar om een spel eerst te verkennen zonder inzet.

Voor betalingen houden wij het bewust overzichtelijk: kaarten, bankoverschrijving en drie cryptovaluta, met een minimale storting van €20 en een minimale opname van €40. Er geldt steeds één actieve bonus tegelijk, en de voortgang van de inzetvereiste is terug te vinden in het profiel. Zelfuitsluiting is mogelijk van 1 dag tot 5 jaar voor wie de eigen speellimieten wil beheren.

Luckyboom

Veelgestelde vragen over ons volledige aanbod

  1. Hoe hoog is de welkomstbonus bij Luckyboom Casino? Onze welkomstbonus loopt op tot 375% over de eerste 4 stortingen tot €4.000, plus 650 free spins die in porties van 50 per dag worden bijgeschreven.
  2. Wat is de minimale storting en opname bij Luckyboom? De minimale storting is €20 en de minimale opname is €40. Kaartopnames via Visa of Mastercard gaan tot €5.000 per transactie.
  3. Hoeveel tijd kost een uitbetaling bij Luckyboom Casino? Opnameverzoeken worden binnen 2 dagen beoordeeld. Daarna wordt het bedrag verder verwerkt via de gekozen methode.
  4. Welke betaalmethoden accepteert Luckyboom? Wij accepteren Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, bankoverschrijving, Bitcoin, Ethereum en Tether, allemaal in euro's.
  5. Hoeveel spellen heeft Luckyboom Casino Nederland? Wij bieden 7.600+ spellen, waaronder slots, jackpotspellen en 840+ live tafels van providers zoals Pragmatic Play Live en Ezugi.
  6. Welke inzetvereiste geldt bij de bonussen? Casinobonussen kennen een inzetvereiste van 40x, de live casinobonus 15x en sportbonussen 10x, elk binnen de gestelde vervaltermijn in te zetten.