Direct naar de inhoud
Luckyboom Casino Logo

Leestijd 5 min • Laatst gecontroleerd 13 okt 2026

Luckyboom

Uitleg over de Welkomstbonus en Free Spins van Luckyboom

375% tot €4.000 plus 650 free spins, verdeeld over de eerste vier stortingen, vormen het welkomstpakket bij Luckyboom. Elke storting vanaf €20 ontgrendelt een eigen bonuslaag, met een inzetvereiste van 40x op de casinobonus.

Claim 375% + 650 FS

Luckyboom Casino Bonus: de welkomstbonus in detail

De Luckyboom Casino Bonus bestaat uit 375% tot €4.000 plus 650 free spins, opgebouwd uit vier afzonderlijke stortingsbonussen. Bij de eerste storting vanaf €20 ontvangen wij 100% tot €1.250 en 200 free spins op Fruit Million. De tweede storting vanaf €20 levert 75% tot €750 en 150 free spins op Coin Strike: Hold and Win op, de derde storting vanaf €20 geeft 50% tot €1.000 met 100 free spins op Coin Win: Hold The Spin, en de vierde storting vanaf €30 sluit af met 150% tot €1.000 en 200 free spins op 3 Coin Volcanoes.

Inzetvereiste en geldigheid

Op de casino welkomstbonussen geldt een inzetvereiste van 40x het bonusbedrag. De deposito bonussen zijn 7 dagen geldig, terwijl free spins binnen 3 dagen gebruikt moeten worden. De 650 free spins worden niet in één keer bijgeschreven, maar in porties van 50 per dag.

Wie liever in het live casino speelt kan kiezen voor het alternatief: 100% tot €1.000 op de eerste live storting vanaf €20, met een lagere inzetvereiste van 15x. Alle voorwaarden rond het wegspelen van bonussen leggen wij uit op onze pagina over bonusvoorwaarden.

Luckyboom
Luckyboom Casino Bonus

Het welkomstpakket per storting

Het welkomstpakket is opgebouwd uit vier stortingsbonussen, elk met een eigen bonuspercentage, maximum en set free spins op een specifieke slot.

StortingBonuspakketMinimale storting
1e storting100% tot €1.250 + 200 free spins op Fruit Million€20
2e storting75% tot €750 + 150 free spins op Coin Strike: Hold and Win€20
3e storting50% tot €1.000 + 100 free spins op Coin Win: Hold The Spin€20
4e storting150% tot €1.000 + 200 free spins op 3 Coin Volcanoes€30

Samen vormen deze vier stortingen de volledige 375% tot €4.000 plus 650 free spins, telkens afgestemd op een andere slot en een ander bonuspercentage.

Luckyboom

Bonusregels waar wij rekening mee houden

Voordat wij een bonus activeren, gelden een aantal vaste regels die bepalen hoe de bonus wegspeelt en wanneer winsten uitbetaalbaar zijn.

  • Er kan maar één bonus tegelijk actief zijn op het account
  • Casinobonussen worden voor 100% weggespeeld op slots uit de Bonus Friendly categorie
  • Tijdens het wegspelen geldt een maximale inzet van €5 per spin of ronde
  • Deposito bonussen vervallen na 7 dagen, free spins na 3 dagen
  • Winsten uit een weggespeelde depositobonus zijn gemaximeerd op 10x het bonusbedrag
  • De 650 welkomst free spins worden in porties van 50 per dag bijgeschreven

Wie een promocode wil gebruiken bij het activeren van een aanbieding, vindt de werking ervan op onze pagina over bonuscodes.

Luckyboom

Extra free spins en wat de inzetvereiste betekent

Naast het welkomstpakket bieden wij wekelijks extra free spins: 100 stuks op dinsdag en woensdag bij een storting vanaf €50, en 150 stuks bij een storting vanaf €300. Deze komen bovenop de 650 welkomst free spins en volgen dezelfde regel van maximaal €5 inzet per ronde zolang een bonus actief is.

De inzetvereiste van 40x op casinobonussen betekent dat het bonusbedrag veertig keer ingezet moet worden voordat winsten vrijkomen, en dat gebeurt uitsluitend op slots uit de Bonus Friendly categorie. Voor de live casino bonus ligt die vereiste met 15x een stuk lager, wat sneller tot een opneembaar saldo kan leiden. Wie liever met lagere inzetvereisten speelt, vindt in ons live casino dus een alternatieve route.

Spelers die geen wagering willen, kunnen ook kiezen voor de dagelijkse cashback van 1% tot 15% naargelang het VIP-niveau, zonder inzetvereiste. Meer hierover staat op onze cashback-pagina.

Luckyboom

Veelgestelde vragen over de welkomstbonus

  1. Wat is de hoogte van de Bonus bij Luckyboom Casino? De welkomstbonus bedraagt 375% tot €4.000 plus 650 free spins, verdeeld over de eerste vier stortingen vanaf €20 respectievelijk €30.
  2. Welke inzetvereiste geldt voor de welkomstbonus bij Luckyboom? Op de casino welkomstbonussen geldt een inzetvereiste van 40x het bonusbedrag, weg te spelen op slots uit de Bonus Friendly categorie. De live casino bonus heeft een lagere inzetvereiste van 15x.
  3. Hoe lang zijn de free spins en deposito bonussen geldig? Deposito bonussen vervallen na 7 dagen, terwijl free spins binnen 3 dagen gebruikt moeten worden. De 650 welkomst free spins worden in porties van 50 per dag bijgeschreven.
  4. Kan ik meerdere bonussen tegelijk activeren? Nee, er kan maar één bonus tegelijk actief zijn op het account. Een nieuwe bonus activeren kan pas nadat de vorige is weggespeeld of verlopen.
  5. Wat is de maximale inzet tijdens het wegspelen van de bonus? Zolang een bonus actief is, geldt een maximale inzet van €5 per spin of ronde. Hogere inzetten kunnen de bonusvoorwaarden schenden.
  6. Is er een limiet op de winst uit de welkomstbonus? Ja, winsten uit een weggespeelde depositobonus zijn gemaximeerd op 10x het bonusbedrag. Dit geldt voor elk van de vier welkomststortingen afzonderlijk.